Dostawa

Koszt dostarczenia zamówionego towaru na terenie Polski wynosi (w zależności od kosztu zamówienia.):

wysyłka kurierem

Kurier DPD - przedpłata - 15 zł
Kurier DPD - za pobraniem (po wcześniejszym kontakcie ze sprzedawcą poprzez adres bok@sayloca.pl lub pod numerem telefonu 696381852, 723532492, ewentualnie instagram lub facebook) za utrudnienia przepraszamy -20 zł

InPost - paczkomaty - 15 zł|

Zasady wysyłki

Przyjęcie do realizacji zamówienia płatnego za pobraniem następuje niezwłocznie, a zamówienia płatnego przelewem lub za pośrednictwem systemu płatności elektronicznych po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie. Zamówienie zostanie zrealizowane w ciągu 10 dni roboczych i przekazane do wysyłki.

Czas dostawy

  • Kurier DPD
    Planowane dostarczenie w ciągu 48h od chwili wysyłki, jednak w większości przypadków przesyłki docierają do klientów już następnego dnia roboczego.

Towar do wysyłki jest odpowiednio opakowany i zabezpieczony. W przypadku wysyłek kurierskich - masz prawo do otworzenia paczki oraz do sprawdzenia jej zawartości pod kątem zgodności z zamówieniem i stanu produktów w obecności kuriera. W przypadku pojawienia się uszkodzeń transportowych prosimy o sporządzenie protokołu uszkodzeń i przekazanie go kurierowi.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl